Monk Baobab, BIO energetický gel, 70 g

 

Monk Baobab Gel, ovocný energetický gel z baobabu a agávového sirupu, bez lepku, alergenů, konzervačních látek, GMO, mléka, sóji, umělých barviv, umělých sladidel a tuku. Vyladěné složení a chuť oceněno dokonce titulem GREAT TASTE 2020!

 

Skladem
Kód: MG7-70
69 Kč
Kategorie: Energetické gely

Vychutnejte si zcela originální ovocně citrusovou chuť plodu stromu života, baobabu a zároveň si doplňte notnou dávku energie ryze přírodní cestou – vyzkoušejte 100 % přírodní ovocný energetický gel Monk Baobab Energy Gel! V receptuře jedinečného gelu se pojí ovocná citrusová chuť baobabu se sladkou chutí agávového sirupu, aby tak mohl vzniknout originální energetický gel, který nadchne milovníky ovoce a sladkého, vyznavače zdravého životního stylu, a především všechny, kteří potřebují dodat kvalitní porci energie. Koncipováno na míru sportovcům, studentům, řidičům i fyzicky pracujícím, kteří potřebují energii v průběhu celého dne a nechtějí dělat kompromisy a odbývat se kávou nebo chemickými preparáty. Vyladěné složení a chuť oceněno dokonce titulem GREAT TASTE 2020!

 

Monk Baobab Gel – ovocný energetický gel z baobabu a agavového sirupu

Tento energetický gel s výjimečnou chutí baobabu si získal nejen chuťové pohárky aktivních lidí, ale také poroty, která mu udělila titul GREAT TASTE 2020. V praktickém sáčku objevíte gigantickou ovocně-citrusovou chuť baobabu doplněnou sladkostí lahodného agáve. Skvostný energetický gel je vhodný jako lehce stravitelné jídlo pro každého, ale také jako podpora pro sportovce k náročným fyzickým výkonům.

 

Vhodný pro jakékoli sportovní i nesportovní aktivity

BěhCyklistikaBasketbal

Monk Baobab Energy Gel je lahodná sladká pochoutka s výraznou citrusovou chutí založená na čistě přírodní poctivé ovocné chuti. Oceníme ji nejen pro zdravé mlsání, ale i pro činnosti při nichž potřebujeme notnou porci energie jako je sport, náročný pracovní den, studium, cestování, řízení, fyzické aktivity, ale i v okamžicích, kdy se potřebujeme dlouhodobě soustředit a mít svěží mysl jako je studium, kreativní činnosti a zapojení mysli a přemýšlení. Gel nás dovede skvěle nastartovat a doslova nakopnout a díky jeho postupnému dodávání energie v průběhu celého dne se nám stanem výrazným pomocníkem. A pochopitelně jako stvořený je pro všechny vegany a vegetariány, stejně jako pro osoby se specifickým stravováním, např. celiaky.

Použití energetického gelu při sportu

Doporučené dávkování 30gramového balení gelu Monk Baobab je 1 gel 15 minut před začátkem fyzické zátěže a poté 1 gel každých 90 minut během zátěže.

Díky praktickému uzávěru můžete gel rozdělit na několik menších dávek, např. na polovinu, a upravit tak časování gelu jako u menšího 30gramového balení.

 PŘED_15minBěhem_90min

 

Gel je možné konzumovat samostatně nebo jím doplnit snídani - namazat jej na opečený toust, lívance, přidat do mléka nebo smoothie či do müsli.

100 % přírodní složení, RAW, v BIO kvalitě

Energetický gel je založen na pouze na čistě přírodních surovinách v BIO kvalitě a raw, především na raw BIO baobabu, BIO baobabu výtažku a BIO baobabu sušené dužnině, které vynikají celou řadou benefitů jako je podpora trávení a zažívaní, kontrola správné hladiny krevního cukru, protizánětlivými a antioxidačními účinky nebo péčí o zdravou a vitální pleť. V gelu se jeho účinky propojují s BIO agávovým sirupem, který dodává originální sladkou chuť a zároveň stimuluje trávení a je lehce stravitelný. Vyniká rovněž nízkým glykemickým indexem a nesmí chybět ani jeho účinné dodání energie.

Je zcela bezlepkový, bez alergenů, bez konzervačních látek, bez GMO, bez mléka a mléčných výrobků, bez sóji, bez umělých barviv, bez umělých sladidel, bez tuku. 

Pro koho je určen?

 • Pro běžce, sportovce, cyklisty, pro děti, pro turisty, pro vegetariány, pro vegany, pro fitness nadšence, pro rychlé doplnění energie pro každého.
 • Vhodné pro milovníky raw stravy.
 • Vhodné pro každého, kdo hledá zdravou energii bez chemie kdykoli během dne, například pro kreativce na nastartování mysli.
 • Ideální pro lidi, kteří od energetického gelu očekávají nejen energii, ale i pozitivní zdravotní účinky.

Hmotnost NETTO: 70 gramů

Použití: Potravina pro přímý konzum.

Složení: Prémiový bio agavový sirup; Raw bio baobab; 2,3% Bio baobab extrakt; 2,3% Bio sušená baobab dužina.

 

Výživové hodnoty na 70 g:

Energie 870 kJ / 208 kcal

 • Tuky 0,00 g z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
 • Sacharidy 49 g z toho cukry 47 g
 • Vláknina 2,52 g
 • Bílkoviny 0,091 g
 • Sůl 0 g
 • Draslík 105,7 mg
 • Vápník 15,87 mg
 • Hořčík 6,90 mg

Výživové hodnoty na 100 g:

Energie 1243 kJ / 297 kCal

 • Tuky 0,00 g z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
 • Sacharidy 70 g z toho cukry 67 g
 • Vláknina 3,6 g
 • Bílkoviny 0,13 g
 • Sůl 0,0 g
 • Draslík 151 mg
 • Vápník 22,67 mg
 • Hořčík 9,86 mg

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě v uzavřeném obalu. Po otevření ihned zkonzumujte.

Výrobce: KREŽ, s.r.o., SNP 89/175, 061 01 Spišská Stará Ves, Slovenská republika

Zpět do obchodu