Snacky

MONK – Snackykvalitní energie, která zasytí i chutná

Lahodné snacky MONK jsou to správnou volbou, když nás honí mlsná nebo nemáme čas na klasická jídla. Díky svému nabitému složení dovedou rychle doplnit energii, nastartovat nás, zasytit a zahnat hlad, k tomu všemu kvalitně, bez chemie, přírodně a BIO, přidaného cukru či lepku. Založeny jsou na pečlivě vybraných surovinách s vysokou výživovou hodnotou a příjemným bonusem je i jejich lahodná sladká chuť. Navíc je díky jejich praktickému balení můžeme konzumovat téměř kdykoli a kdekoli.

Jsme malá rodinná firma z malebného Zamaguria a značka Monk Nutrition vyjadřuje mnohem víc než označení produktů. Vyjadřuje naši lásku k čisté přírodě, úctu k tradicím a touhu po inovacích. Nechali jsme se inspirovat mnichem (angl. Monk), jehož legenda dokazuje, že lze inovovat, využívat sílu přírody, a přitom zachovávat tradice.

Cena

6279
16279
Monk Cashew Snack Vanilla, organic nut butter Lahodne snacky MONK Nutrition
Tip Výprodej Ukončena výroba
62 Kč

Jedinečný sladký oříškový krém s praženými BIO kešu oříšky a vanilkou – to je Monk Cashew Snack Vanilla!

Kód: MSN04-60
Monk Forest Fruit Protein Smoothie Lahodne snacky od MONK Nutrition
Tip
79 Kč

Vychutnejte si to nejlahodnější a nejkvalitnější lesní ovoce a užívejte si jedinečné chuti čerstvých lesních malin a jahod připravených do podoby smoothie – seznamte se s...

Kód: MPS02-70
Monk Strawberry Vanilla Protein Smoothie Lahodne snacky MONK Nutrition
79 Kč

Vychutnejte si dokonalou kombinaci lahodných jahod a voňavé vanilky v kombinaci do jedinečného smoothie - nového Monk Strawberry Vanilla Protein Smoothie!

Kód: MPS03-70
3 položek celkem
Zpět do obchodu