Monk Forest Fruit Protein Smoothie, 70 g

Osvěžte se ovocem. Monk Forest Fruit Protein Smoothie 70 g je lahodný smoothie produkt s vysokým obsahem ovoce s přídavkem rostlinných bílkovin.

Skladem
Kód: MPS02-70
79 Kč 112,86 Kč / 100 g
Kategorie: Snacky
Monk Forest Fruit Protein Smoothie, 70 g Monk Nutrition
Novinka Tip

Vychutnejte si lahodné smoothie plné lesního ovoce každý den bez námahy s přípravou. Monk Forest Fruit Protein Smoothie je smoothie přizpůsobeno našemu tělu, aby potěšilo naše chuťové pohárky, poskytlo potřebnou energii, výživu, vitamíny a bílkoviny, a co je nejdůležitější, abychom si jej mohli vychutnat kdykoli a kdekoli. O to se stará jeho balení v podobě opakovaně uzavřeného sáčku, který nám umožňuje rozdělit si jej na více porcí podle aktuální chuti, hladu nebo energetické náročnosti.

Smoothie je založeno na čistě přírodních ingrediencích v BIO kvalitě, zejména ovocném pyré jako je BIO malinové pyré, vyrobené z čerstvých šťavnatých lesních malin, plné vitamínů a antioxidantů podporujících imunitu a dodávajících energii a BIO jahodovém pyré, připraveném ze sladkých a jašťnatých kromě porce vitamínů dodává smoothie sladkost a osvěžení. Kombinaci lesního ovoce navíc doplňuje BIO agávový sirup v prémiové kvalitě, který podtrhuje výraznou sladkou chuť a zároveň dokáže stimulovat trávení, je lehce stravitelný a nemá těžký vliv na žaludek. Pozitivní je i jeho nízký glykemický index a jeho efektivní přísun energie. Značnou část bílkovin poskytuje BIO slunečnicový protein, získaný přímo ze slunečnicových semínek, podporující trávení a budování svalové hmoty.

Monk Forest Fruit Protein Smoothie je lahodně sladké chutné smoothie s nejlepším složením, které poskytuje tělu vše, co potřebuje – výživu, vitamíny a minerály, jakož i podporu imunity a vlastního zdraví. Je vytvořen pro všechny příznivce zdravého životního stylu, moderního stravování, sportovce, ale i studenty. Díky svému složení jej ocení i vegani a vegetariáni nebo lidé sledující jejich linii. Neobsahuje přidaný cukr ani umělá ochucovadla nebo sladidla. Můžeme si ho vychutnat každý den jako snídaně na začátku dne, ale také jako odpolední občerstvení nebo občerstvení po sportu.

Složení pro energii a vitalitu:

 • Bio malinové pyré : Čerstvé a šťavnaté maliny dodávají našemu smoothie jedinečnou chuť a bohatou barvu. Plné vitamínů a antioxidantů podporují vaši imunitu a poskytují energii.

 • Bio jahodové pyré : Sladké a šťavnaté jahody přidávají do smoothie osvěžující sladkost a další dávku osvěžujícího ovoce.

 • Bio Agávový Sirup: Přírodní sladidlo, které nahrazuje rafinovaný cukr.

 • Bio Slunečnicová Bílkovina : Kvalitní bílkoviny ze slunečnicových semen, které jsou lehce stravitelné a ideální pro obnovu svalů po tréninku.

Složení: 35% bio malinové pyré, 35% bio jahodové pyré, Bio agavový sirup, 12% bio slunečnicová bílkovina.

Nutriční údaje na 70 g:

Energie 546 kJ / 131 kcal

 • Tuky 1,26 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,16 g
 • Sacharidy 15,4 g  z toho cukry 14,7 g
 • Vláknina 2,26 g
 • Bílkoviny 4,17 g
 • Sůl 0,014 g 

Nutriční údaje na 100 g:

Energie 780 kJ / 187 kcal 

 • Tuky 1,8 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,23 g
 • Sacharidy 22 g  z toho cukry 21 g
 • Vláknina 3,23 g
 • Bílkoviny 5,95 g
 • Sůl 0,02 g 

Hmotnost NETTO: 70 gramů

Použití: Potravina pro přímý konzum.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě v uzavřeném obalu.  ; Po otevření ihned zkonzumujte. 

Výrobce: KREŽ, s.r.o., SNP 89/175, 061 01 Spišská Stará Ves, Slovenská republika

Zpět do obchodu