Monk Forest fruit, BIO energetický gel, 70 g

Poznejte skutečnou sílu lesního ovoce ukrytou v energetickém gelu a vylaďte svůj (nejen) sportovní výkon na maximum - přesně s tím vám pomůže gel Monk Forest Fruit! Jedinečný koncept energetického gelu potěší všechny milovníky ovoce, pro které se stane nejen lahodně sladkou ovocnou pochoutkou, ale především pomocníkem v cestě za energií a vyšším výkonem, ať už při sportu nebo jiné fyzické aktivitě.

Skladem
Kód: MG34-70
69 Kč
Kategorie: Energetické gely

Monk Forest Fruit gel 70 g - gel z lesního ovoce a agávového sirupu

Originální kombinace lesních jahod a lesních malin s agávovým sirupem, ve 100% bio kvalitě, plně veganská a hlavně lehce a rychle stravitelná, potěší nejen nadšence a profesionální sportovce, ale i vyznavače zdravého životního stylu. Energetický gel dodá energii pro krátkodobou i dlouhodobou aktivitu, a přitom skvěle zasytí a polechtá i chuťové buňky.

Nová receptura - zvýšený podíl ovoce

V nové receptuře Monk Forest Fruit gelu jsme zvýšili podíl ovoce až na 20%. Zvýšením podílu ovoce jsme dosáhli jemnější konzistence a ovocnější vůně a chuti.

Forest Fruit

Vhodný pro nejrůznější aktivity

Dopřejte svým chuťovým pohárkům originální a funkční sladký ovocný energetický gel s krémovou konzistencí a poctivou chutí lesních plodů a agávového sirupu Monk Forest Fruit Gel, který navíc podpoří výkonnost a dodá potřebnou energii pro dlouhodobou zátěž. Energetický gel Monk Forest Fruit je vhodný pro různé sportovní i nesportovní aktivity.

BěhCyklistikaBasketbal

Gel Monk Forest Fruit je lahodná sladká pochoutka plná poctivé chuti lesního ovoce, která díky svému originálnímu složení pomůže při jakémkoli sportovním výkonu! Postupně doplňuje energii a potěší také prakticky nulovým obsahem tuku nebo minerálních látek, jako je například vápník. Gel se tak stane ideálním pomocníkem při jakékoliv sportovní aktivitě, ať už se jedná o běh, jízdu na kole nebo basketbal, a přijde vhod i při fyzické práci náročné na výdej energie. Kromě toho jej mohou konzumovat i děti, zejména školáci a studenti, kterým pomůže dodat energii a soustředění potřebné pro učení nebo zkouškové období.

Lze si ho vychutnat samostatně nebo jako doplněk snídaně - stačí ho namazat na toast, přidat do mléka nebo smoothie nebo například do müsli.

Použití energetického gelu při sportu

Doporučené dávkování 70 gramového balení gelu Monk Forest Fruit je 1 gel 5 minut před začátkem fyzické zátěže a poté 1 gel každých 90 minut během zátěže.

Díky praktickému uzávěru můžete gel rozdělit na několik menších dávek, např. na polovinu, a upravit tak časování gelu jako u menšího 30gramového balení.

PŘED_5minBěhem_90min 

100% přírodní složení v BIO kvalitě

Energetický gel je založen na čistě přírodních složkách v BIO kvalitě, zejména na komplexu BIO lesních plodů, který kombinuje lesní jahody s lesními malinami. Ty společně nejen dodávají energii, ale vytvářejí i skvělou chuť. V naší nové receptuře tvoří ovoce až 17 %. Kombinaci lesního ovoce v gelu doplňuje bio agávový sirup prémiové kvality, který podtrhuje výraznou sladkou chuť, je lehce stravitelný a nezatěžuje žaludek. Pozitivní vlastností je také jeho nízký glykemický index a nesmí chybět ani účinný přísun energie.

Enegetický gel z plodů Mnišího lesa je zcela bez lepku, alergenů, konzervantů, geneticky nemodifikovaný, bez mléka a mléčných výrobků, bez sóji, bez umělých barviv a bez umělých sladidel.

Hmotnost NETTO: 70 gramů

Použití: Potravina pro přímý konzum.

Složení: Prémiový bio agavový sirup ,10% komplex lesního ovoce (malina, jahoda),sůl

Výživové hodnoty na 70 g:

Energie 799 kJ/ 191 kcal

  • Tuky 0,056 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,02 g
  • Sacharidy 43 g z tohoto cukry 43 g
  • Vláknina 0,04 g
  • Bílkoviny 0,16 g
  • Sůl 0,76 g

Výživové hodnoty na 100 g:

Energie 1142 kJ/ 273 kcal

  • Tuky 0,08 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,03 g
  • Sacharidy 61 g z tohoto cukry 61 g
  • Vláknina 0,06 g
  • Bílkoviny 0,23 g
  • Sůl 1,09 g

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě v uzavřeném obalu. Po otevření zkonzumujte do 24 hodin. 

Výrobce: KREŽ, s.r.o., SNP 89/175, 061 01 Spišská Stará Ves, Slovenská republika

Zpět do obchodu